Odciągi trocin

Systemy odciągu trocin przemysłowe - Euro Komplex

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Niezawodne systemy odciągu trocin

Praca w sektorze obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych wiąże się z wysokim poziomem zapylenia. To stwarza nie tylko szkodliwe warunki pracy - pył i trociny mogą przedostawać się do elementów mechanicznych maszyn, co prowadzi do ich uszkodzenia i kosztownych napraw. Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania, które zapewni Ci możliwość odciągania pyłu i trocin z kilku urządzeń jednocześnie, nasza oferta systemów odpylania trocin jest właśnie dla Ciebie. Nowoczesne odciągi trocin sprawdzają się w szeregu zakładów produkcyjnych, gdzie głównym surowcem jest drewno.

Odciągi trocin - przemysłowe maszyny na miarę Twoich potrzeb

Pyły i trociny generowane podczas obróbki drewna (frezowania, piłowania, strugania itp.) mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia pracowników i efektowności pracy. Skuteczny system odciągania trocin eliminuje większość szkodliwych cząstek z powietrza, poprawiając warunki bezpieczeństwa. W naszej ofercie dostępne są niezawodne urządzenia odciągowe, które gwarantują wysoką wydajność i cichą pracę. Sprawdź, jakie pochłaniacze pyłu i wiórów możesz u nas zamówić do swojego zakładu lub warsztatu stolarskiego.

Indywidualny projekt, montaż oraz gwarancja na nasze produkty

Oferujemy kompleksowe systemy odpylania dla zakładów drzewnych i meblarskich oraz odpylanie innych frakcji podczas procesów produkcyjnych. Każdy projekt odciągu może powstać w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby. Dzięki temu możesz liczyć na skuteczny odciąg trocin, redukcję zanieczyszczenia w zakładzie przemysłowym i wydajność pracy całego systemu. Nasza oferta obejmuje zarówno etap projektowy, jak również montaż poszczególnych urządzeń oraz ich późniejszy serwis.

Korzyści z podjęcia współpracy

Nasza firma działa skupia się na sektorze obróbki drewna. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów maszyn dedykowanych obróbce drewna i systemów odpylania trocin. Znajomość specyfiki rynku, ogromna ilość pozytywnie przeprowadzonych realizacji i ciągła modernizacja poszczególnych rozwiązań sprawiają, iż podjęcie współpracy z naszą firmą to gwarancja najwyższej jakości. Jeśli poszukujesz sprawdzonego systemu odpylania trocin, który powstanie z myślą o zapotrzebowaniu, jakie wynika z rodzaju i ilości maszyn użytkowanych w Twoim zakładzie, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista udzieli Ci bliższych informacji. Chętnie podejmiemy się wykonania systemu odpylania w Twoim zakładzie.