Nasze produkty

Poniżej znajdziecie Państwo kompletną listę dostępnych u nas produktów, podzielonych na kategorie, które pomogą Państwu w zawężeniu oferty do Państwa upodobań.

Maszyny - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Maszyny

Tu znajdziecie maszyny do obróbki drewna i metalu.

Nasz produkt Filtry EK-24

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe systemy odpylania dla zakładów drzewnych i meblarskich oraz odpylanie innych frakcji podczas procesów produkcyjnych. Są to urządzenia dobierane parametrowo odpowiednio do potrzeb danego zakładu zgodnie z jego wymogami technologicznymi, które pozwalają na skuteczne odprowadzenie wiórów i pyłu z kilku urządzeń równocześnie – wyrówniarek, grubościówek, pił tarczowych i formatowych, pił panelowych, strugarek czterostronnych, okleiniarek, maszyn CNC, ploterów frezujących i szlifierek. Filtr wykonywany jest w czterech wersjach wydajnościowych: 6500m3/h, 9000 m3/h, 13000m3/h i 18000m3/h.

Systemy odciągowo odpylające

Elektronarzędzia - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Elektronarzędzia

Stoły robocze - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Stoły robocze

Stoły robocze są to stoły przeznaczone do umieszczenia na nich przedmiotów lub wykonywania pracy w pewnej wysokości nad ziemią. Zadaniem stołu jest umożliwienie wygodnego manipulowania znajdującymi się na nim przedmiotami.

Piły CMT - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Piły

Piły CMT przez wszystkie etapy produkcji są obrabiane na maszynach CNC . Zaawansowane technologia i precyzja maszyn CNC zapewnia najwyższą jakość każdej tarczy, a ponadto pozwala na uważną i skuteczną kontrole jakości całego procesu

Frezy - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Frezy

Frezy służą do obróbki powierzchni płaskich i kształtowych przedmiotów z drewna, materiałów drewnopodobnych, miękkich metali oraz tworzyw sztucznych.
Oferujemy Państwu precyzyjne frezy różnego rodzaju m.in. spiralne, proste i rowkujące. Nasze produkty mają szerokie zastosowanie w maszynach ręcznych i CNC. Sprawdź już dzisiaj naszą ofertę.

Wiertła - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Wiertła

Wiertła są to narzędzia skrawające do wykonywania otworów odpowiedniej średnicy przy wykorzystaniu wiertarki lub innej obrabiarki z napędem obrotowym.

Noże do strugarek - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Noże do strugarek

Nóże strugarskie są to narzędzia skrawające wykonujące ruch posuwisto-zwrotny, używane są w strugarkach do strugania płaszczyzn lub do obróbki kształtowej oraz obwiedniowej w strugarkach wyspecjalizowanych. W strugarkach narzędzie wykonuje ruch główny prostoliniowy oraz okresowy ruch posuwowy.

Noże do strugarek typu: grubościówka, wyrówniarka, czterostronnych i innych strugarek.

Narzędzia - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Narzędzia

Akcesoria - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Akcesoria

Akcesoria, różnego rodzaju elementy pomocnicze wykorzystywane w branży przemysłowej nie tylko stolarskiej.

Głowice i noże kształtowe - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Głowice, noże kształtowe i ograniczniki

Noże kształtowe to noże skrawające stosowane w obrabiarkach. Występują przede wszystkim w postaci noży imakowych oraz oprawkowych (sztabkowych i krążkowych).

Posiadamy noże wysokiej jakości firmy CMT

Polecane produkty - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Polecane produkty

Frezy trzpieniowe

Frezy trzpieniowe przeznaczone do obróbki materiałów miedzy innymi drewna litego, materiałów drewnopochodnych, mdf, hdf, sklejki, płyt wiórowych surowych i laminowanych, laminatów, płyt i blatów kompozytowych mineralno-akrylowych Solid Surface (CORIAN, Staron, Kerrock, Rausolid, Hi-Macs, Hanex, Montelli, AB-Laminati), aluminium, PVC. Wykorzystywanych w procesie obróbki skrawaniem z zastosowaniem frezarek górnowrzecionowych oraz numerycznych maszyn CNC.

Elementy blaszane

Jest 1744 produktów.

Pokazano 1-12 z 1744 pozycji

Aktywne filtry