Nasze produkty

Poniżej znajdziecie Państwo kompletną listę dostępnych u nas produktów, podzielonych na kategorie, które pomogą Państwu w zawężeniu oferty do Państwa upodobań.

Maszyny - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Maszyny

Oferta firmy obejmuje całą gamę obrabiarek do drewna i metalu: począwszy od okleiniarek, poprzez frezarki, tokarki, dłutarki, aż po szlifierki i piły panelowe.

Nasz produkt Filtry EK-24

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe systemy odpylania dla zakładów drzewnych i meblarskich oraz odpylanie innych frakcji podczas procesów produkcyjnych. Są to urządzenia dobierane parametrowo odpowiednio do potrzeb danego zakładu zgodnie z jego wymogami technologicznymi, które pozwalają na skuteczne odprowadzenie wiórów i pyłu z kilku urządzeń równocześnie – wyrówniarek, grubościówek, pił tarczowych i formatowych, pił panelowych, strugarek czterostronnych, okleiniarek, maszyn CNC, ploterów frezujących i szlifierek. Filtr wykonywany jest w czterech wersjach wydajnościowych: 6500m3/h, 9000 m3/h, 13000m3/h i 18000m3/h.

Systemy odciągowo odpylające

Elektronarzędzia - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Elektronarzędzia

Stoły robocze - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Stoły robocze

Stoły robocze są to stoły przeznaczone do umieszczenia na nich przedmiotów lub wykonywania pracy w pewnej wysokości nad ziemią. Zadaniem stołu jest umożliwienie wygodnego manipulowania znajdującymi się na nim przedmiotami.

Piły CMT - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Piły

Piły CMT przez wszystkie etapy produkcji są obrabiane na maszynach CNC . Zaawansowane technologia i precyzja maszyn CNC zapewnia najwyższą jakość każdej tarczy, a ponadto pozwala na uważną i skuteczną kontrole jakości całego procesu

Frezy - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Frezy

Frezy służą do obróbki powierzchni płaskich i kształtowych przedmiotów z drewna, materiałów drewnopodobnych, miękkich metali oraz tworzyw sztucznych.
Oferujemy Państwu precyzyjne frezy różnego rodzaju m.in. spiralne, proste i rowkujące. Nasze produkty mają szerokie zastosowanie w maszynach ręcznych i CNC. Sprawdź już dzisiaj naszą ofertę.

Wiertła - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Wiertła

Wiertła są to narzędzia skrawające do wykonywania otworów odpowiedniej średnicy przy wykorzystaniu wiertarki lub innej obrabiarki z napędem obrotowym.

Noże do strugarek - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Noże do strugarek

W naszej ofercie noże do strugarek wykonane z wysokojakościowej stali narzędziowej HSS. Mamy dostępne również noże do różnego rodzaju głowic strugarskich najlepszych producentów.

Narzędzia - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Narzędzia

Akcesoria - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Akcesoria

Akcesoria, różnego rodzaju elementy pomocnicze wykorzystywane w branży przemysłowej nie tylko stolarskiej.

Głowice i noże kształtowe - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Głowice, noże kształtowe i ograniczniki

Noże kształtowe to noże skrawające stosowane w obrabiarkach. Występują przede wszystkim w postaci noży imakowych oraz oprawkowych (sztabkowych i krążkowych).

Posiadamy noże wysokiej jakości firmy CMT

Polecane produkty - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Polecane produkty

Frezy trzpieniowe

Frezy trzpieniowe przeznaczone do obróbki materiałów miedzy innymi drewna litego, materiałów drewnopochodnych, mdf, hdf, sklejki, płyt wiórowych surowych i laminowanych, laminatów, płyt i blatów kompozytowych mineralno-akrylowych Solid Surface (CORIAN, Staron, Kerrock, Rausolid, Hi-Macs, Hanex, Montelli, AB-Laminati), aluminium, PVC. Wykorzystywanych w procesie obróbki skrawaniem z zastosowaniem frezarek górnowrzecionowych oraz numerycznych maszyn CNC.

Elementy instalacji blaszane

Elementy wykonane ze stali ocynkowanej, rury laserowo zgrzewane, kolana tłoczone, elementy mocowane za pomocą obejm skręcanych zapewniające możliwość zmiany konfiguracji wykonanej instalacji. Podłączenie do każdej maszyny wyposażone w zasuwy ręczne i szybrowe, połączenia z maszynami za pomocą elastycznego węża KWADRO PU.

Jest 1634 produktów.

Pokazano 1-12 z 1634 pozycji

Aktywne filtry