Maszyny do obróbki metalu

Maszyny do obróbki metalu - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu
Frezarki - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Frezarki

Frezarka jest to obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem powierzchni płaskich i kształtowych takich jak rowki, gwinty, koła zębate. Narzędziem obróbczym stosowanym w frezarce jest frez. Głównym ruchem powodującym skrawanie freza jest jego ruch obrotowy, oprócz tego frez przesuwa się względem obrabianego materiału. Obróbka frezarką nazywa się frezowaniem.

Giętarki - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Giętarki

Giętarka to urządzenie, które służy do zaginania różnego rodzaju rur, prętów, profili pod ustalonym kątem wzdłuż płaszczyzny pionowej lub poziomej.

Piły do cięcia metalu - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Piły do cięcia metalu

Piły do cięcia metalu to narzędzia przeznaczone do cięcia elementów metalowych. Element tnący piłki do metalu zbudowany jest z twardej stali, zazwyczaj ocynkowanej, posiadającej bardzo dużą ilość wyciętych i wyprofilowanych bardzo ostrych zębów.

Prasy hydrauliczne - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Prasy Hydrauliczne

Prasy Hydrauliczne to urządzenia techniczne zwielokrotniające siłę nacisku dzięki wykorzystaniu zjawiska stałości ciśnienia w zamkniętym układzie hydraulicznym. 

Tokarki - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Tokarki do metalu

Tokarki – obrabiarki przeznaczone do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są noże tokarskie, wiertła oraz narzędzia do gwintowania.

Przecinarki plazmowe - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Przecinarki Plazmowe

Przecinarki Plazmowe - Proces cięcia plazmowego w przecinarkach prowadzony jest w sposób zmechanizowany. Źródłem ciepła topiącym metal jest łuk plazmowy.

Przecinarki taśmowe - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Piły taśmowe

Szlifierki - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Szlifierki do metalu

Szlifierki – obrabiarki przeznaczona przede wszystkim do obróbki wykańczającej utwardzonych powierzchni przedmiotów uprzednio obrobionych innymi metodami.

Wiertarki - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Wiertarki do metalu

Wiertarki to urządzenia do wiercenia, rozwiercania i pogłębiania okrągłych otworów za pomocą wierteł. Wiertarki wielowrzecionowe to Maszyny z wieloma obracającymi się jednocześnie wrzecionami, można nimi wiercić wiele otworów jednocześnie.

Szlifierki - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Szlifierki

Szlifierki to obrabiarki przeznaczone przede wszystkim do obróbki wykańczającej utwardzonych powierzchni przedmiotów uprzednio obrobionych innymi metodami

Ostrzałki do pił - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Ostrzałki

Ostrzałki do pił to urządzenia mechaniczne wyposażone w diamętową ściernie służące do ostrzenia części roboczych (pił tarczowych oraz ostrzy) narzędzi skrawających. Ostrzałki do pił składają się najczęściej ze ściernicy i uchwytu do mocowania ostrzonych narzędzi.

Wiertarko-frezarki

Wiertarko-frezarki służą do wiercenia i frezowania i mają wiele zalet: precyzyjnie wykonany i pewnie osadzony wrzeciennik, posiada mechaniczną przekładnię obrotów wrzeciona lub elektroniczne sterowaną prędkość obrotową. Wskaźnik głębokości, wskaźnik prędkości lub też automatyczny wysuw pinoli. Różnorodność pod względem parametrów technicznych umożliwia łatwe dostosowanie maszyn do potrzeb własnego biznesu. Wieloletnie doświadczenie w branży daje nam pewność, że oferowane przez nas wiertarko-frezarki to dobra inwestycja na długie lata.

Żłobiarki

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-12 z 64 pozycji

Aktywne filtry