Filtruj według

Cena

Cena

  • 71,00 zł - 123 200,00 zł

Marka

Marka

Okleiniarki

Okleiniarki - Euro Komplex
Okleiniarki ręczne - Euro Komplex

Okleiniarki ręczne

Okleiniarki ręczne

Frontowa część mebli posiada okleinę, która stanowi eleganckie wykończenie całej konstrukcji. Jeśli zajmujesz się produkcją mebli na wymiar, z pewnością wiesz, iż zdarza się, że ściana lub wieniec ulegają uszkodzeniu. Musisz wtedy szybko wykonać nowy element. Nie zawsze płyta, którą docinasz na wymiar, posiada jednak okleinę. Transport jednego elementu do zakładu, gdzie zamawiasz gotowe formatki jest czasochłonny i nieopłacalny. Przydatne staje się wtedy narzędzie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób okleisz konkretny element - okleiniarka ręczna.

Skuteczność i szybkość pracy dzięki okleinarkom ręcznym

Najczęściej grubość formatki, z której wykonuje się meble na wymiar, wynosi 18 mm. To standardowe rozwiązanie, stosowane także w masowej produkcji. Aby ułatwić Ci pracę i zapewnić wysoką jakość gotowego elementu, nasze okleiniarki ręczne posiadają wałek dociskowy, dzięki czemu okleina w równomierny sposób zakryje krawędzi ścianki. Wygodna w uchwycie, o bardzo krótkim czasie nagrzewania, stanowi idealne wyposażenie dla Twojego zakładu stolarskiego. Prace z jej użyciem przebiegają łatwo i przyjemnie. W zależności od modelu możesz zastosować narzędzie do oklein o różnej grubości, które zostały wykonane z materiałów takich, jak PCV, poliester, czy fornir. To narzędzie, które sprawdza się również w przypadku nieregularnych kształtów - okrągłych czy profilowanych elementów. Rozwiązanie to możesz wykorzystać przy okazji szafek stojących pod zlewozmywak w celu zabezpieczenia tylnej części wieńca dolnego na wypadek wilgoci i wody jako alternatywę dla silikonu lub innego materiału wodoodpornego.

Okleiniarki ręczne - warsztatowe

Dla Klientów, którzy poszukują przenośnej, stabilnej okleiniarki ręcznej, mamy doskonałe rozwiązanie. To niewielkich rozmiarów, mobilna stacja do oklejania formatek, którą możesz zabrać ze sobą zarówno na montaż mebli, jak i użytkować w swoim zakładzie stolarskim. Aby zapewnić Ci wygodę pracy i jej sprawne wykonanie, tego typu okleiniarki wyposażone są w zaciski próżniowe. W zestawie znajdują się także dodatkowe narzędzia przeznaczone do końcowej obróbki gotowej formatki, jak frezarka krawędziowa, czy nożyce do przycinania obrzeży.

Sprawdź naszą pełną ofertę okleinarek ręcznych do oklejania paneli obrzeżami z PVC, melaminy, poliestru, forniru i innych materiałów - złóż zamówienie już dziś!

Okleiniarki przelotowe - Euro Komplex - Maszyny i narzędzia stolarskie do obróbki drewna i metalu

Okleiniarki przelotowe

Okleiniarki krzywoliniowe / prostoliniowe

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Okleiniarki, oklejarki to obrabiarki służące do nakładania okleiny meblowej o różnej grubości na formatki meblowe lub inne elementy z drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Okleiniarki nakładają klej za pomocą rolki klejowej na płytę lub inny materiał a następnie dociskają okleinę pcv lub naturalną za pomocą rolkowej strefy docisku, automatycznie zfrezowują nadmiar okleiny i w zależności od opcji wyposażeniowej wykonują szereg innych operacji takich jak zaokrąglania, polerowanie, cyklinowanie.