Frezarka uniwersalna BF 500 Holzmann

BF-500
26 829,27 zł
33 000,00 zł brutto

Frezarka jest to obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem powierzchni płaskich i kształtowych takich jak rowki, gwinty, koła zębate. Narzędziem obróbczym stosowanym w frezarce jest frez. Głównym ruchem powodującym skrawanie freza jest jego ruch obrotowy, oprócz tego frez przesuwa się względem obrabianego materiału. Obróbka frezarką nazywa się frezowaniem.

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu

Ilość

                                                 Frezarka uniwersalna BF 500

Wykonanie w odlewie, ciężkie i absorbujące wibracje, wytrzymała i odchylana (+90ş -90ş) pionowa głowica frezowa z przekładnią, przekładnia olejowa ze szlifowanymi i hartowanymi kołami przekładni, obroty w lewą stronę i w prawą stronę w wyposażeniu standardowym, możliwość gwintowania otworów maksymalnie do M16, dosuw tulei wrzecionowej poprzez trójramienną dźwignię i precyzyjne koło ręczne z podziałką głębokości, masywny i duży stół krzyżowy z rowkami teowymi 14 mm dla mocowania imadła itp., automatyczny posuw osi X z regulacją prędkości za pomocą przekładni zębatej, nastawne automatyczne wyłączniki krańcowe na osi X, prowadnice stołu o przekroju w kształcie jaskółczego ogona regulowane poprzez listwy klinowe, przestawne ograniczniki na wszystkich osiach, system chłodzenia i lampa halogenowa w komplecie.

Zakres pracy w poziomie

170-640 mm

Zakres pracy w pionie

440 mm

Wysokość maszyny

2080 mm

Skok frezu wzdłużnego

125 mm

Max. średnica frezu palcowego

50 mm

Uchwyt

ISO 40

Obroty

115-1750 U/min

Wymiary blatu roboczego

800x240 mm

Moc silnika S1

1,2/2,0 PS 0,9/1,5 kW

Moc silnika S6

1,9/3,2 PS 1,4/2,4 kW

Napięcie zasilania

400V

Waga

800 kg

Zakres dostawy:

- system chłodzenia

- 8-częściowy zestaw tulei zaciskowych (4,5,6,8,10,12,14,16mm)

- uchwyt wiertarski 1-16mm (B18)

- elementy oporowe 1xMK2, 1xMK3, 1xB18

- profesjonalne imadło o szerokości szczęki 160mm

- lampa halogenowa

     W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
                                                                                                 tel: 
535 980 435
                                                                                 e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.