Strugarko grubościówka SD410 Robland

SD410
41 600,07 zł
51 168,08 zł brutto

Strugarko grubościówka- nowoczesne urządzenia wyposażone w wałek z nożami skrawającymi, stół oraz włącznik posuwu. Dzięki powszechnemu zastosowaniu heblarki stanowi niezbędne wyposażenie zarówno większego jak i mniejszego zakładu stolarskiego. Sprawdza się w stolarniach, na placach budowy a także podczas prac dekarskich. Wykorzystywana także do wygładzania oraz wyrównywania drewna.

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu!!!

 

 

Ilość

                          Strugarko grubościówka SD410 Robland

Wytrzymały stół grubościówki, maksymalna grubość obrabianego elementu 250mm, regulowane prowadzenie strugarki pochylne między 45 a 90

stopni, ciężkie zawiasy i mocne sprężyny do sprawnego i łatwego otwierania stołu. Elektryczne podnoszenie i opadanie stołu grubościówki.

Wyposażenie opcjonalne:

- zestaw komfort zawiera cyfrowy odczyt, 2 prędkości posuwu (6 i 12 m/min), silnik 6,6 HP, automatyczny rozruch gwiazda-trójkąt, rozszerzenie

stołu grubościówki 

- wałki w stole - do mokrego drewna 

- system Tersa, aby osiągnąć szybsze wymienianie noży 

- wał spiralny

Strugarka

Szerokość strugania 410 mm

Długość całkowita stołu strugarki 2000 mm

Średnica wrzeciona 90 mm

Ilość noży 4

Wymiary noży 410 x 25 x 3 mm

Obroty / min. 5500

Długość prowadzenia strugarki 1350 mm

Wysokość prowadzenia strugarki 200 mm

Nachylenie strugarki 90° - 45°

Max zbieranie 4 mm

Moc silnika 5 ps/hp

Grubościówka

Wymiary stołu 860 x 410 mm

Max. wysokość obrabianego elementu 250 mm

Średnica rolek 40 mm

Prędkość posuwu 6 m/min.rubościówki

     

                           W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
                                                                                                    tel: 
535 980 435
                                                                                      e-mail: biuro@euro-komplex.eu

 

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.