Strugarko-grubosciówka + odciąg trocin HOB260ABS

HOB260ABS
4 796,75 zł
5 900,00 zł brutto

Strugarko grubościówka-urządzenie wyposażone w wałek z nożami skrawającymi, stół oraz włącznik posuwu. Dzięki powszechnemu zastosowaniu heblarki stanowi niezbędne wyposażenie zarówno większego jak i mniejszego zakładu stolarskiego. Sprawdza się w stolarniach, na placach budowy a także podczas prac dekarskich. Może być wykorzystywana do wygładzania oraz wyrównywania drewna.

Ilość

                  Strugarko-grubosciówka + odciąg trocin HOB260ABS

Maszyna wielofunkcyjna z zintegrowanym odsysaczem, funkcja grubościówki z wychylnym blatem roboczym, blaty heblarki wyposażone są w ścięte

krawędzie, niwelujące emisję hałasu, zewnętrznie zamontowany worek odsysacza, ułatwiający wymianę, blaty z solidnego odlewu gwarantują

precyzyjny wynik obróbki, wychylny, aluminiowy przymiar, wyłącznik posuwu.

Zakres dostawy:

- zintegrowany odsysacz

- podstawa

- noże (zamontowane)

- przyrząd do ustawiania noży

Wyposażenie opcjonalne:

- zapasowe noże

- instalacja do transportu

- smar

Dane techniczne:

- Długość blatu wyrówniarki 1050 mm

- Szerokość obróbki 254 mm

- Wysokość obróbki 160 mm

- Obroty wału 6700 U/min

- Ilość noży 2 szt.

- Moc silnika S1 2,0 PS, 1,5 kW / 2,1 kW

- Napięcie zasilania 400V lub 230V

- Waga 90 kg

                   

                         

                            W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:

                                                                                                 tel: 535 980 435
                                                                                   e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.