Tokarka VD1100N Holzmann

VD1100N
3 943,09 zł
4 850,00 zł brutto

Tokarka to obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są noże tokarskie, wiertła oraz narzędzia do gwintowania.

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu

Ilość

                           

Łoże, konik, obudowa wrzeciona, uchwyt i imak narzędziowy wykonane z żeliwa szarego, wrzeciono obracane 90˚, instalacja kopiująca

do kopiowania oryginałów lub wg szablonu, długość kopiowania 1100mm, regulacja nachylenia wrzeciona do 90˚ dla elementów o dużej

średnicy, konik MK2, systemem szybkiego blokowania wrzeciona i konika, duże koło tarczowe.

Zakres dostawy:

- podstawa

- zbierak

- kieł obrotowy MK2

- koło tarczowe

- narzędzia obsługowe

Wyposażenie opcjonalne:

- 12 częściowy zestaw dłut

- luneta

- liczne inne akcesoria

Parametry:

Obroty

500-2000 U/min

Max. promień elementu obróbki

185 mm

Max długość obrabianego elementu

1100 mm

Moc silnika S1

3/4 PS/HP

Moc silnika S6

1,1 PS/HP

Napięcie zasilania

230V lub 400V

Waga

115 kg

                           W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
                                                                                                               tel: 535 980 435
                                                                                                  e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.