Tokarka D460FXL Holzmann

D460FXL
1 544,72 zł
1 900,00 zł brutto

Tokarka to obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są noże tokarskie, wiertła oraz narzędzia do gwintowania.

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu

Ilość

Duża średnica nad łożem umożliwia toczenie elementów o dużej średnicy – idealne do toczenia np. płyt, łatwa w obsłudze dzięki bezstopniowej regulacji obrotów, cyfrowy wskaźnik liczby obrotów, komfortowa praca dzięki podpórce na nadgarstki oraz szybkiej regulacji, opcja: przedłużenie łoża maszyny 550mm (na rozstawie kłów 1000mm).

Parametry:

Rozstaw kłów

457 mm

Wysokość kłów nad łożem maszyny

153 mm

Liczba obrotów trzpienia

650-3800 U/min

Wrzeciennik, uchwyt gwintu

M33

Uchwyt stożka Morse’a

MK2

Droga kła

50 mm

Moc silnika S1 (100%) / S6

550W / 770W

Napięcie zasilania

230V

Waga

38 kg

Wyposażenie opcjonalne:

- 12 częściowy zestaw dłut

    

                                 W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
                                                                                                       tel: 535 980 435
                                                                                   e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.