Strugarko grubościówka NXSD310 Robland

NXSD310
16 100,04 zł
19 803,05 zł brutto

Strugarko grubościówka- nowoczesne urządzenia wyposażone w wałek z nożami skrawającymi, stół oraz włącznik posuwu. Dzięki powszechnemu zastosowaniu heblarki stanowi niezbędne wyposażenie zarówno większego jak i mniejszego zakładu stolarskiego. Sprawdza się w stolarniach, na placach budowy a także podczas prac dekarskich. Wykorzystywana także do wygładzania oraz wyrównywania drewna.

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu!!!

 

 

Ilość

                         Strugarko grubościówka Robland NXSD310

Posiada bardzo wytrzymałą centralną kolumnę oraz wydajny system posuwu pozwalające na osiągnięcie doskonałych rezultatów obróbki.

Grubościówka o maksymalnej wysokości roboczej 230 mm. Z precyzyjnym ustawieniem obróbki oraz blokowaniem obrabianego elementu.

Wielkogabarytowa, anodowana prowadnica wyrówniarki, pozwala na łatwą obróbkę. Możliwość ustawienia prowadnicy pod dowolnym kątem za

pomocą specjalnej skrętnej głowicy bez szczeliny pomiędzy prowadnicą, a powierzchnią stołu. Stoły żeliwne o łącznej długości 1400 mm

Wyposażenie opcjonalne:

- Pokrętło ze zintegrowanym odczytem.

- Za pomocą specjalnego układu jezdnego, można łatwo przemieścić maszynę

- Wał “TERSA” z 3 zwrotnymi nożami (HSS), pozwala na szybkie oraz precyzyjne ustawienie noży.

- Ruchoma wiertarka może zostać usunięta z urządzenia w ciągu kilku minut, posiada również łatwo demontowalne uchwyty, przydatne w obróbce

dużych elementów.

- Uchwyt wiertarski 0-16 mm

                 

                           

                            W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
                                                                                         tel: 
535 980 435
                                                                         e-mail: biuro@euro-komplex.eu

 

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.