WENTYLATOR DO TRANSPORTU TROCIN WTK EX-22 3F

WTK-EX-22
25 405,00 zł
31 248,15 zł brutto

Wentylatory transportowe do pracy w strefach zagrożenia wybuchem pyłów. Wentylatory zgodne z Dyrektywą ATEX. Podobnie jak w typoszeregu WTK wentylatory typu WTK EX charakteryzują się masywną konstrukcją i wysoką odpronością na ścieranie.

Ilość

Konstrukcja:

Wlot i łopaty wirnika wykonane ze stali nierdzewnej trudnościeralnej. Obudowa wentylatora i elementy nośne wykonane z grubych masywnych blach. Całość pokryta poliestrem antystatycznym metodą piecową. Wirnik w wykonaniu samoczyszczącym (odkryty). Specjalnie zaprojektowana obudowa pozwala na montaż wentylatora w dowolnej pozycji. W wentylatorach zastosowano silniki trójfazowe przeciwwybuchowe iskrobezpieczne wyposażone w czujniki temperatury PTC zabezpieczające silnik przed przegrzaniem. Wymagane zastosowanie przekaźnika EX.

Oznaczenie strefy zagrożenia wybuchem:

Strefa 21– wewnątrz wentylatora

Strefa 22– na zewnątrz wentylatora

Modele WTK EX-1÷WTK EX-7 standardowo wykonujemy w lewym układzie obudowy. Prawy układ dostępny na zamówienie. Wersje WTK EX-11÷WTK EX-22 standardowo wykonujemy w układzie obudowy L0. Inne układy dostępne na zamówienie

W projektowaniu wyrobów uwzględniono wymagania:

DYREKTYWY – 98/37/WE - Bezpieczeństwa maszyn.

DYREKTYWY – 94/9/WE (ATEX) - Urządzenia i systemy ochronne w przestrzeniach zagrożonych wybuchem.


UWAGA!!
Wszystkie wentylatory muszą być zabezpieczone wyłącznikiem silnikowym
przed przeciążeniem.

Do zabezpieczenia wentylatorów proponujemy atestowane wyłączniki serwisowe

Opis

Wydajność (max) m3/h
20000
Spręż (max) Pa
4900
Moc kW
22
Obroty obr./min.
2800
Zasilanie V
400
Masa kg
378
  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.