Szlifierka talerzowo taśmowa Holzmann BT 75

BT75
365,85 zł
450,00 zł brutto

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu

Ilość

Wszechstronność zastosowań

Polecana szczególnie do prac modelarskich

Obudowa z aluminium odlewanego ciśnieniowo

Taśma szlifierska charakteryzująca się stałą prędkością pozwala na zastosowanie maszyny do prac wymagających dużej precyzji Uchylny stół szlifierski do

szlifowania pod różnymi kątami

Wyposażony w potężny silnik indukcyjny

Prowadnica kątowa w zakresie dostawy

Dane techniczne:

Napięcie

230V / 50 Hz

Moc silnika

250 W

Prędkość taśmy

914 obr./min

Wymiar taśmy

25 x 765 mm

Wymiar stołu szlifierskiego

128 x 128 mm

Prędkość dysku szlifierskiego

2950 obr./min

Dysk szlifujący

fi 125 mm

Wymiar 2 stołu szlifierskiego

190 x 125 mm

Przechył

0° - 45°

Poziom ciśnienia akustycznego

82 dB(A)

Poziom mocy akustycznej

93 dB(A)

Waga

7,5 kg

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.