Posuw mechaniczny Holzmann SF324N

SF324N
3 089,43 zł
3 800,00 zł brutto

Posuwy rolkowe to urządzenia przeznaczone do dociskania i przesuwania materiału na obrabiarkach do drewna typu frezarka dolnowrzecionowa czy wyrówniarka. Praca przy użyciu posuwu staje się lżejsza, bardziej wydajna, lepsza jakościowo, a przede wszystkim bezpieczniejsza.

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu

Ilość

                          Posuw mechaniczny Holzmann SF 324 N

Poprzez podwójny statyw możliwość ustawienia w dowolnej pozycji bieg w prawo/lewo silnik 2-stopniowy (oprócz modelu SF 324) precyzyjna przekładnia gwarantuje idealnie równomierną prędkość posuwu oraz długą żywotność.

Dane techniczne: 

prędkość posuwu

5 / 5,6 / 8 / 11 m/min

średnica rolek

80 mm

szerokość rolek

30 mm

ilość rolek

3

moc silnika S1 (100%) / S6

185 W / 260 W

napięcie

230V lub 400V

waga netto

32kg

waga przesyłki około

34kg

wymiary paczki

270x560x560mm

                            W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
                                                                                                   tel: 
535 980 435
                                                                                     e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.