Prasa stolarska uniwersalna STROMAB UNI2300

UNI2300
36 850,00 zł
45 325,50 zł brutto

Prasa do korpusów!

Podana cena dotyczy modelu UNI 2300

Dostępny również model UNI 3300

Wybierz model
Ilość

Wyposażenie opcjonalne:

Manualna regulacja ciśnienia

Manualny ruchomy pręt

Prowadnica pośrednia

Górne i dolne rozszerzenie do montażu elementów mebli

Dane techniczne:

Długość robocza

2300 lub 3300

Wysokość robocza

1000 mm

Stanowiska robocze (liczba)

1

Hydrauliczne belki pionowe (liczba)

6

Nacisk siłowników

1500 kg

Skok siłownika

100 mm

 
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
tel: 535 980 435
e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.