• -16,71 zł

Zestaw 2szt ścisk stołowy QUICK 22 cm do szyny, listwy prowadzącej , max. siła nacisku 60 kg , ramię 7 cm, szyna 13,9x4,4 mm

P52106
167,06 zł
150,35 zł Zniżka 16,71 zł
184,93 zł brutto
Ilość

Zestaw 2 szt. ścisków do prowadnic i szyn elektronarzędzi np. zgłębiarek.

Pasuję do większości modeli na rynku - kompatybilne min. z szynami FESTOOL®, MAKITA®, VIRUTEX®

Pozwala na użycie również jako ścisk stołowy

Rączka typu Quick umożliwia wygodną i szybką pracę z elektronarzędziem.

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.