287.060.12M Piła HM D-303

287.060.12M
469,48 zł
577,46 zł brutto

Średnica (D [mm]): 303.00

Średnica otworu (F [mm]): 30.00

Otwory dodatkowe (PH): COMBI3

Liczba zębów (Z): 60

Szerokość rzazu / grubość płytki (K [mm]): 3.2

Grubość korpusu piły (P [mm]): 2.20

Kształt zęba (ZĄB): HDF

Kąt natarcia (α [°]): 10°

Ilość

ZASTOSOWANIE: Do rozcinania materiału przy zachowaniu perfekcyjnego wykończenia krawędzi bez podcinaka.

DO MASZYN: Pilarki ścienne i stołowe.

MATERIAŁ: Płyta jedno lub dwustronnie laminowana, sklejka.

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.