• -25%

Piła tarczowa do aluminium Y297.140.18M

Y297.140.18M
854,06 zł
640,55 zł Zniżka 25%
787,87 zł brutto

Średnica (D [mm]): 450.00

Średnica otworu (F [mm]): 30.00

Otwory dodatkowe (PH): 2/10/60

Liczba zębów (Z): 140

Szerokość rzazu / grubość płytki (K [mm]): 3.8

Grubość korpusu piły (P [mm]): 3.2

Wysokość zęba (mm): 8.00

Dostępnych 8 sztuk

Ilość

ZASTOSOWANIE: Do cięcia rur, profili, bloków materiału.

DO MASZYN: Ukośnice, pilarki stołowe, maszyny do łączeń.

MATERIAŁ: Aluminium, mosiądz, stopy aluminium, materiały kompozytowe, płyta wiórowa laminowana.

UWAGA: Zaleca się stosowanie płynnego lubrykantu. Lubrykanty woskowe NIE SĄ ZALECANE.

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.