FILTR EK-24 / ODCIĄG TROCIN O WYDAJNOŚCI 4800 m³/h

EK-24/4800m³/h
11 660,00 zł
14 341,80 zł brutto

Nasz autorski produkt filtr EK-24 to uniwersalne urządzenie do odciągu i filtracji trocin, pyłów i zanieczyszczeń pochodzących z obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych oraz innych materiałów produkcyjnych. Przystosowany jest do współpracy z różnymi typami wentylatorów, odbiera zarówno frakcję suchą jak i mokrą. Filtr ma budowę modułową, można go łączyć i ustawiać w różnych konfiguracjach, tworząc zespół filtracyjny zdolny odprowadzić konieczną ilość zanieczyszczonego powietrza, a następnie poddać filtracji i odseparować do zbiornika pył drzewny lub inny odpad.

Ilość

FILTR EK-24 4 800 m³/h dostępny w dwóch opcjach:

- malowany proszkowo bez obudowy

- malowany proszkowo z obudową siatkową ocynkowaną

Nasz autorski produkt, filtr EK-24 to uniwersalne urządzenie do odciągu i filtracji trocin, pyłów i zanieczyszczeń pochodzących z obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych oraz innych materiałów produkcyjnych. Doskonale nadaje się do współpracy z obrabiarkami CNC oraz ploterami.

Mocna i solidna konstrukcja filtra wykonana jest z malowanej proszkowo stali o grubości 2 mm oraz 4 mm. Elementy konstrukcji skręcane są śrubami 8.8 z wkładkami teflonowymi. Wart podkreślenia jest fakt, że zastosowany w EK-24 kosz sitowy jest jednorodny i gładki co ułatwia przepływ powietrza z frakcją odpadową bez osadzania jej na ściankach kosza.

Worki filtracyjne wykonane z materiału antystatycznego i wodoodpornego o gramaturze 350g/m² i przepuszczalności powietrza 240l/dm²/min.

Zastosowany w EK-24 wentylator WTK posiada samoczyszczący wirnik oraz wzmocnioną konstrukcję, która gwarantuje stabilną pracę przez długi czas. Obudowa – stalowa z grubych, masywnych blach pokrytych poliestrem metodą piecową. W obudowie występuje klapa rewizyjna. Wirnik stalowy odkryty pokryty poliestrem metodą piecową, łopatki wirnika wykonane ze stali trudnościeralnej typu HARDOX, pokryte poliestrem metodą piecową.

Filtr EK-24 to polski produkt, zaprojektowany i wykonany przez Euro-Komplex przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Charakteryzuje go łatwość obsługi, wytrzymałość, niezawodność działania oraz bezpieczeństwo podczas pracy.

Parametry techniczne:

- wydajność odciągu 4800 m³/h

- moc sinika 4,0 kW

- spręż wentylatora 2650 Pa

- prędkość obrotowa 2800 obr./min

- zasilanie 400 V, 50Hz

- średnica króćca odciągowego 200 mm

- liczba filtrów 24 szt.

- powierzchnia filtracyjna 11,3 m²

- waga 255 kg

- worki na odpady 2 szt. x 220l

Opcje wyposażenia:

Obudowa komory filtracyjnej (blacha ocynkowana perforowana)

Koła układu jezdnego

Transport na terenie Polski liczony jest zgodnie z obowiązującym cennikiem: do 200km 500,00zł netto, powyżej 200km 2,80zł/km netto

Montaż filtra u Klienta po indywidualnej wycenie.

Wykonujemy również projekty oraz montaż kompletnych instalacji odpylających

KRÓTKIE TERMINY ORAZ POMOC W UZYSKANIU DOTACJI Z ZUS !!!

Uwaga: w ofercie zamieszczono zdjęcia poglądowe filtra

Więcej informacji na naszej stronie

Serdecznie zapraszamy

Wszystkie zapytania prosimy kierować do naszego biura handlowego:

+48 15 642 02 60 / +48 535 980 435 / e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.