Magnetyczny przyrząd do ustawiania noży strugarek Holzmann MEL2

MEL2
121,95 zł
150,00 zł brutto

Magnetyczny przyrząd MEL2 Holzmann do ustawiania noży strugarek służy do precyzyjnej regulacji noży strugarki. Idealnie nadaje się dla wszystkich średnic wału nożowego.

Ilość

Instrukcja ustawiania noży do strugarek:

Umieścić magnetyczny przyrząd w dowolnym miejscu na wale

Nastawić planowaną wysokość noża

Przykręcić śrubę blokującą skalę

Poluźnić śruby nóża

Wymiar ustawiony na przyrządzie przenieść na środek noża, tak aby magnesy przyciągneły nóż, a namagnesowane stopki przylegały do wału

Po ustawieniu należy przykręcić nóż, mając na uwadze aby śruby noży przykręcane były od środka do zewnątrz
W razie pytań zapraszamy do 
kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
tel: 535 980 435
e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.