Szlifierka krawędziowa
  • Szlifierka krawędziowa
  • Szlifierka krawędziowa

Szlifierka krawędziowa

KOS2740
5 249,00 zł
6 456,27 zł brutto
Ilość

Szlifierka krawędziowa

W profesjonalnej obróbce drewna lub metalu kluczowe znaczenie mają narzędzia pozwalające na wykańczanie wcześniej przygotowanych elementów. Należy do nich szlifierka krawędziowa, taka jak urządzenie oferowane w naszej firmie. Umożliwia ona finalną obróbkę wyrobów drewnianych bądź metalowych na ich krawędziach, wygładzając ich powierzchnię oraz nadając im pożądanego kształtu. Jest to urządzenie oscylacyjne zapewniające doskonałe efekty szlifowania i optymalne wykorzystanie taśmy szlifierskiej, przeznaczone dla zakładów drzewnych, meblarskich, tartaków, stolarni, ale nie tylko. Proponowana szlifierka krawędziowa dysponuje też dodatkowym stołem do obróbki powierzchni walcowych, co zwiększa jej praktyczność.

Oscylacyjna szlifierka krawędziowa KOS 2740 do obróbki drewna

Szlifierka krawędziowa KOS 2740 zapewnia znakomitą precyzję obróbki, a przy tym charakteryzuje się cichą pracą oraz stałą prędkością szlifowania. Jednocześnie daje ona możliwość regulacji wysokości żeliwnego stołu i dysponuje przesuwnym przymiarem. W ten sposób narzędzie nadaje się do dokładnej, profesjonalnej obróbki zróżnicowanych elementów drewnianych bądź metalowych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oscylacyjnej szlifierki krawędziowej KOS 2740 z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami — chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy również do składania zamówień.

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.