Szlifierka taśmowa LB31EA Virutex

LB31EA
1 889,80 zł
2 324,45 zł brutto

Profesjonalne szlifierki taśmowe przeznaczone do ciężkich prac.Wyjątkową cechą urządzenia jest duża powierzchnia robocza (175x100 mm) zapewniająca optymalną wydajność pracy oraz uzyskanie idealnej powierzchni bez konieczności użycia dodatkowej ramy szlifierskiej. Posiadają wolframowo-węglikowe zaczepy chroniące obudowę przed uszkodzeniami.

Ilość

Duża powierzchnia robocza.

Wyposażona jest w worek na pyły.

Możliwość podłączenia do urządzenia odpylającego.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE:

3300071 Zbiornik pyłu dla LB31E

6446073 Standardowe złącze odprowadzania pyłu 2,25 m

1746245 Standardowe złącze odprowadzania pyłu 5 mPASY ŚCIERNE: Patrz w zakładce "Powiązane".

Dane techniczne:

Moc nominalna (Moc [W]): 1200

Wymiar pasa (Wymiar pasa [mm]): 690x100

Powierzchnia robocza (Pow. robocza [mm]): 175x100

Prędkość (v [m/min]): 420

Waga (WAGA [kg]): 8.30

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
tel: 535 980 435
e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.