Tokarka DT-2 BIS

DT-2BIS

Tokarka kopiarka to obrabiarka przeznaczona do kształtowej obróbki drewna wg wzornika. Obrabiarka gwarantuje odwzorowanie oraz powtarzalność kształtu obrabianych elementów. Jest obrabiarką produkcyjną z przeznaczeniem do obróbki seryjnej. Obrabiarka posiada możliwość rozbudowy tzn. można na jej bazie stworzyć tokarko-frezarkę DT-3.

Ilość

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Tokarka DT-2 BIS

Tokarka DT-2 BIS


Tokarka kopiarka to obrabiarka przeznaczona do kształtowej obróbki drewna wg wzornika. Obrabiarka gwarantuje odwzorowanie oraz powtarzalność kształtu obrabianych elementów. Jest obrabiarką produkcyjną z przeznaczeniem do obróbki seryjnej. Obrabiarka posiada możliwość rozbudowy tzn. można na jej bazie stworzyć tokarko-frezarkę DT-3.

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Tokarka DT-2 BISTokarka kopiarka DNGA-50 (DT-2 bis) jest obrabiarką przeznaczoną do kształtowej obróbki drewna wg wzornika. Obrabiarka gwarantuje odwzorowanie oraz powtarzalność kształtu obrabianych elementów. Jest obrabiarką produkcyjną z przeznaczeniem do obróbki seryjnej. Obrabiarka posiada możliwość rozbudowy tzn. można na jej bazie stworzyć tokarko-frezarkę DT-3.


Opis tokarki

Tokarka kopiarka zbudowana jest z żeliwnego łoża usytuowanego na dwóch stabilnych nogach. Na łożu zamocowany jest wrzeciennik z silnikiem napędowym. Zamocowanie silnika na przegubowej płycie umożliwia naciąg paska klinowego napędzającego wrzeciono. Konik przemieszczający się po prowadnicach łoża blokowany jest za pomocą dwóch śrub. Kopiowanie odbywa się poprzez suport z zamocowaną na nim przystawką tokarską z dwoma wahliwymi ramionami oraz wzornik, który jest umieszczony na tylnej listwie. Listwę wraz z kopiałem można ustawiać pod dowolnym kątem w zakresie 0-90°. Suport obrabiarki posiada uniwersalną płytę umożliwiającą zastosowanie innych agregatów w przypadku rozbudowy. Napędzany jest poprzez silnik lub za pomocą koła ręcznego.

Obrabiarka przytwierdzona jest do podłoża za pomocą śrub.


Dane techniczne tokarki DT-2 BIS

Parametr

Jednostki

Wymiar

Wznios kłów nad łożem

mm

270

Maksymalna średnica toczenia (tarcze)

mm

500

Maksymalna średnica krawędziaka obrabianego bez podtrzymki

mm

120

Zakres kopiowania w podtrzymce   okrągły

mm

25 ÷ 75

Zakres kopiowania w podtrzymce   czworokątny

mm

25 ÷ 60

Maksymalna odległość w kłach
– z kłem krótkim
– z kłem długim

mm

1510
1340

Długość kopiowania w podtrzymce

mm

1220

Długość kopiowania z tarczą 4-szczękową

mm

1330

Maksymalna głębokość skrawania (na stronę) – zespół noży wstępnych

mm

8

Maksymalna głębokość skrawania (na stronę) – zespół noży kopiujących

mm

5

Gniazdo wrzeciona

Morse’a

Nr 4

Gniazdo konika

Morse’a

Nr 4

Prędkość obrotowa wrzeciona

obr/min

450/950/1440/2880

Posuw mechaniczny bezstopniowy

m/min

0 ÷ 3

Moc silnika głównego

kW

2,2

Moc silnika posuwu

kW

0,37

Napięcie zasilania

VAC

3×400 ±10%, 50Hz

Napięcie sterowania

VAC

24

Zapotrzebowanie mocy

kW

~2,6

Średnica króćców odciągowych

mm

80 i 120

Zapotrzebowanie powietrza instalacji odciągowej (natężenie przepływu)

m3/h

1300

Prędkość powietrza odciągowego

m/s

22

Wymiary gabarytowe obrabiarki 
długość x szerokość x wysokość

mm

2600 x 695 x 1300

Masa obrabiarki

kg

500

 

 


W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi, przez zakładkę kontakt lub bezpośrednio:
tel: 535 980 435
e-mail: biuro@euro-komplex.eu

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.