Szlifierka tarczowa DSM 200DS

DSM200DS
Do różnych prac szlifierskich, optymalna do okrawania i czyszczenia, przełącznik z wyzwalaczem pona...
Ilość

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Szlifierka tarczowa DSM 200DS

Szlifierka tarczowa DSM 200DS


Do różnych prac szlifierskich, optymalna do okrawania i czyszczenia, przełącznik z wyzwalaczem pona...

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Do różnych prac szlifierskich, optymalna do okrawania i czyszczenia, przełącznik z wyzwalaczem pona...Cechy - Szlifierka tarczowa DSM 200DS

Tarcza szlifierska 200x32x32 mm
Otwór tarczy szlifierskiej 32 mm
Szczotka druciana 200x25x32 mm
Napięcie zasilania 230V
Moc silnika S1 (100%) / (S6) 0,9kW / 1,26kW
Liczba obrotów biegu jałowego 2950 U/min
Waga 29 kg
  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.