Piła do tworzyw drewnopochodnych Glotech

PS320-0260-0002
243,90 zł
300,00 zł brutto

Bardzo dobra jakość powierzchni obrabianych

Piły przeznaczone do cięcia – formatowania płyt drewnopochodnych okleinowanych, fornirowanych oraz sklejki do grubości 30 mm

Szczególnie zalecane są do formatowania płyt drewnopochodnych z okleinami naturalnymi

Piły stosowane są do rozkroju płyt na formatyzerkach pionowych i poziomych z posuwem mechanicznym i ręcznym

Przed zakupem potwierdź dostępność i koszt transportu

Ilość

GLOBUS Piła HM 260x30x2,8/1,8/84z GS10 PS320-0260-0002

Dane techniczne:

Średnica zewnętrzna (D): 260 mm

Średnica otworu (d): 30 mm

Rzaz (B): 2,8 mm

Grubość dysku (S): 1,8 mm

Ilość zębów (Z): 84

Geometria zęba: GS

Otwory zabierakowe (ilxdoxdp): -

  • Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.
  • W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail. W Euro-Komplex oferujemy możliwość bezpłatnego zwrotu towarów do 14 dni. Zgłoś chęć zwrotu na koncie użytkownika lub wyślij do nas e-mail.