Logowanie

Jesteś nowy?

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz!

Rejestracja

Kategorie

Producenci

P.H.U. Euro-Komplex  jest jednym z największych dystrybutorów narzędzi i maszyn do obróbki drewna w Polsce. Oferta Euro-Komplex to przede wszystkim cała gama obrabiarek do drewna: począwszy od okleiniarek, poprzez frezarki, tokarki, dłutarki, aż po szlifierki i piły panelowe.

Słowem: wszystko, czego można się spodziewać w parku maszynowym małego, średniego i dużego zakładu drzewnego. Dostarczamy obrabiarki jak również różnego rodzaju akcesoria dla stolarzy, filtry odpylające czy elektronarzędzia.


W naszej ofercie znajdują sie rownież narzędzia, są to między innymi: wiertła, uchwyty i akcesoria CNC, frezy trzpieniowe, frezy spiralne, głowice, noże wymienne, piły tarczowe, narzędzia diamentowe, a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna.
Wśród naszych dostawców znajdują sie: CMT Orange Tools, Pilana, Globus.

Naszymi klientami są głównie średniej wielkości firmy, które zajmują się obróbką drewna litego, czyli tartaki oraz producenci stolarki budowlanej. Jednak nie brakuje wśród nich także zakładów stolarskich.

Zapewniamy także ostrzenie i regenerację narzędzi. Dostarczamy również narzędzia o nietypowych wymiarach oraz zastosowaniach, na specjalne zamówienie klienta.

Gwarantujemy również profesjonalne i fachowe doradztwo oraz miła obsługę.Zapraszamy do współpracy!
Grupa Euro-Komplex


Jesteśmy dystrybutorem marek:
dddd