Logowanie

Jesteś nowy?

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz!

Rejestracja

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Polska Grupa CNC

Polska Grupa CNC została założona jako przedsiębiorstwo rodzinne. Założyciele pracują w firmie każdego dnia, reprezentując ciągłość, trwałość i zrównoważony charakter firmy.

Polska Grupa CNC została założona jako przedsiębiorstwo rodzinne. Założyciele pracują w firmie każdego dnia, reprezentując ciągłość, trwałość i zrównoważony charakter firmy. Płaskie hierarchie skracają ścieżki podejmowania decyzji i tworzą otwartą, nieformalną atmosferę pracy dla całego zespołu.

Zaangażowanie kadry inżynierów i konstruktorów, chęć rozwoju, obecność na imprezach branżowych w połączeniu z zaufaniem, jakim obdarza nas coraz większa ilość klientów sprawia, że Polska Grupa CNC stała się w krótkim czasie znaczącym dostawcą maszyn w Polsce i Europie.

W aspekcie finansowym firma jest zorientowana na długoterminowy wzrost. Nasz rozwój jest finansowany z naszych zasobów, dzięki czemu jesteśmy niezależni od zewnętrznego finansowania przez banki, rynki papierów wartościowych czy inwestorów nastawionych wyłącznie na zyski. Tworzy to bezpieczne i godne zaufania środowisko dla klientów oraz pracowników i zapewnia połączenie naszego rozwoju z ciągłością i innowacyjnością.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem marek:
dddd